5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Oğullar

Ürün Kodu: 9786054820580
%25
345,00 TL 258,75 TL


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!
Tükenmek Üzere
Yeni Ürün

 

Oğullar

Pearl S. Buck

 

    Nobel Edebiyat Ödülü’nü kucaklayan ilk kadın Amerikalı yazar olan Pearl S. Buck`ın büyük beğeni toplayan Mübarek Toprak adlı eserinin devamı niteliğindeki bu roman, açgözlülükleriyle ailelerini yıkımın eşiğine getiren üç kardeşi konu ediyor.

 

    Devrim Çin`i kasıp kavururken Wang Lung, baba evinde, ölüm döşeğindedir ve üç oğlu onun zor kazanılmış mirasını devralmak için hazırda beklemektedir. Oğullardan biri ailenin zenginliğini hafife alıp toprak ağası olmuştur; diğeri başarılı bir tüccar ve tefecidir; hırslı bir general olan en küçük kardeşin kaderindeyse ülkenin lideri olmak vardır. Son nefesini vermek üzere olan Wang ise hayatı boyunca binbir zorlukla edindiği toprakları olabilecek en büyük kârla satmaya yelteneceklerini aklından bile geçirmediği oğullarının gerçek yüzünü görmeden ölmeyecektir.

 

    Erken dönem Çin romanına bir övgü olarak da okunabilecek bu kitap hem bir aile destanı hem de eski ile yeni arasındaki çatışmaların bir tasviri. Devrimler, ardında yıkım ve ölüm bırakarak büyük ulusu kasıp kavururken modern çağda hayatta kalmanın bir yolunu arayan Çin`in ve ezilen milyonların hikâyesi… Oğullar, son derece canlı ve ilgi çekici kurgusuyla Çin kültürüne en uzak okuru bile kendine bağlayabilecek bir anlatı.

 

 

Çeviri: Mehmet Gürsel

Editör: Nazlı Berivan Ak

Orijinal Adı: Sons (House of Earth Trilogy 2)

Orijinal Dili: İngilizce

Yayınevi: Kafka Kitap

Türü: Kurgu / Roman

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kâğıt Bilgisi: 3. Hamur 

Basım Tarihi:  Mayıs 2024

Basım Bilgisi:  1.Baskı

Sayfa Sayısı: 474

Kitap Boyutları: 13,5x21 cm

ISBN No: 978-605-482-058-0

Barkod: 9786054820580

 

Çıkış Tarihi: Mayıs 2024Popüler Ürünler